注塑机
plastic injection molding machine
термопластавтомат
inyección de plástico máquina de moldeo
plastiko liejimo mašina‎
plastik enjeksiyon makinesi

Alta velocidad de moldeo por inyección máquina

Didelis greitis liejimo mašinos

mašina naudoti didelio atsako proporcingai kintamos talpos sistemą, kad RMS hidraulinės sistemos rungtynių mašina veikia energetikos, išvengti Greičio ir praradimo perkrautas energija labai, sumažėjo mašina energinė vertė ir išsaugoti nuo 30% elektros ~ 60 %, Palyginti su bendru standartu mašina, ekonominis efektyvumas bus labiau akivaizdu , kurios galėtų teikti savo klientams platų galimybių pasirinkti .

Dakumar greitųjų liejimo mašinos iš modelis Nr. DKM118 į DKM780 , standartas didelės spartos liejimo mašinos yra aprūpintos akumuliatorius realizuoti didelio greičio sukant į varžtą. didelės spartos neprivaloma pelėsių uždaryti ir pelėsių atidaryti taip pat galima rasti . Dakumar greitųjų liejimo mašinos turi specialios konstrukcijos , kad mašinos bazė , mašinos rėmas ir ypač suspaudimo sistema . Per pastaruosius keletą metų " tarptautinės mugės , Dakumar greitųjų liejimo mašinos rodomi visada. didelio greičio , tikslumo įpurškimo ... visi šie gavo aukštą įvertinimą iš visų lankytojų ir visų mūsų greitųjų slėginio liejimo mašinas " vartotojas .
Surinkti pulsacijos energija iš įvairių stūmoklio siurblys .
Ji taip pat padeda apsaugoti sistemą nuo skysčio plaktukas . Tai apsaugo sistemos sudedamosios dalys, ypač vamzdynas , tiek potencialiai griaunamosios jėgos . papildomos naudos papildomos energijos, kuri gali būti saugoma , kol siurblys taikoma mažos paklausos . Šie tinklai dažnai yra šalia paklausos padėtų įveikti apribojimus ir vilkite iš ilgų vamzdynų veikia.
akumuliatorius galima išlaikyti sistemos slėgis laikotarpiais , kai yra šiek tiek nutekėjo be siurblio yra traukiama įjungimas ir išjungimas nuolatos . Kai temperatūros pokyčiai sukelia slėgio ekskursijos akumuliatorius padeda įsisavinti juos .
Žemas triukšmo hidraulinėje ir elektros įrangoje aukšto efektyvumo injekcija .
Blanced ir didelės spartos pelėsių suveržimo ir atidarymo tikslią temperatūrą controllingPrecise kulka svoris controllingOutstanding energijos taupymo didelis investicijų grąža
1.Clamping skyrius
Naujos kartos perjungti pelėsių fiksavimo prietaiso ir kompiuterio emuliacija optimizuotas perjungimo parametras leidžia judesių juda plokštės greitai ir užtikrintai . Kai derinant įrašykite juda plokštės , fiksuotos plokštelės ir didelio standumo perjungti struktūros, kuriai būdingas didelis stiprio ir anti- nuovargis charakteristika yra garantuojamas . Palyginti su panašios mašinos , ji priklauso didesni vidaus atšaka tarp kaklaraištis barai, pelėsių erdvės ir formos atidarymo eiga ir gali tvarkyti plastikiniai gaminiai iš didesnio dydžio .
2.Hydraulic skyrius
Aukšto efficientcy , energijos taupymo ir aukštos tiksliai proporcingas slėgį ir srauto kintančio tūrio siurblys sistema leidžia hidraulinės sistemos galia atitinka reikiamas energijos visai mašina veiktų, kad nebūtų didelio slėgio degalų tiekimo sklendė ir nutekamieji energijos nuostolių . Palyginti su nuolatiniais tūrio siurblys, jis taupo energiją 30% -60 %. su tos pačios galios variklis gali būti įtaisytas alyvos siurblys didesnių poslinkio ir tokiu būdu paspartinti mašinos judėjimo greitis . Be to, žemas alyvos temperatūra prailgins tarnavimo sandarinimo elementai .
Naudojamų importuojamų aukštos kokybės tikslų tepalo filtras prietaisas toliau pratęsti normalų hidraulinės sistemos . Buferis įtaisas yra naudojamas kiekvienas pelėsių atidarymo ir prilaikyti naftos būdas užtikrinti, steady pelėsių atidarymo ir suveržimo operacija neturėjo jokio poveikio . Be to, skirtumas pelėsių suveržimo operacija yra sumontuota siekiant užtikrinti aukštą gamybos efektyvumą.
3.Injection skyrius
Trumpas ir tvirtos dvigubos cilindras įpurškimo sistemos naudojamos siekiant užtikrinti, vietoj injekcinio judesius. padermės nemokamai nustatytas pelėsių plokštė ir sriegimo komplektas su optimizuota konstrukcija padeda pasiekti geresnių plasticating pajėgumus ir poveikį. sraigto galvutė ir atgal sustabdyti žiedas pagamintas iš Japonijos didelio trūkio stiprumo karštojo apdirbimo įrankių plieno specialios šildymo gydymo ypatybes atsparus aukštų temperatūrų, dėvėti ištvermės ir karšto perdegimo atsparumas , išlaikant labai didelio kietumo per aukštos temperatūros veikimui. varžtas ir medžiagos vamzdelis pagamintas iš aukštos kokybės legiruotojo plieno vakuume jonų Nitriding gydymo funkcija didelio kietumo , atsparumo korozijai ir dilimui atsparios.
PID temperatūros kontrolės derinys didelio tikslumo elektronines valdovas ir kontrolės reglamentuoja apsisukimų dažnis ir slėgis injekcijos , slėgio palaikymo , lydymas, priešslėgis ir kitais pasiūlymais , kad būtų užtikrintas formuoti produktai ir tęsti produkcijos kokybę. Auto medžiagos rengimą , drooling įrodymas , ir kovos šaltojo užvedimo Galioja funkcijas , užtikrina aukštą veiksmingas , paprastas ir patikimas operacijas.
4.Control skyrius
Aukštos kokybės specialusis kontrolės liejimo mašinos. Swith Kinijos ir anglų, aiškiai ir vizualiai, ir lengva operacija.
 Copyright © 2007 Dakumar máquina . Todos los derechos reservados .
ֳ̫ ֳ ˹ֳ ֳ ֳ ֳ ֳ ֳ ְټֳ ֳ ֳ g3ֳ ֳ ֳ 188𱦲 ֳ ֳ ĵֳ ֳ 678ֳ ֳ ؿֳ ߶ֳ ټҲֳ Ųֳ ɳֳ ڲֳ ֳ ֳ ֳ ޹ֳ ɳֳ 󶫷ֳ ɳֳ a8ֳ ֳ ˹ֳ 跢ֳ °IJֳ e ȥŹֳ ǹֳ ֳ ʳֳ ֳ 99 ֳ Խӯ ֳ ӯֳ ˹ά˹ֳ ֳ ʱֳ Ͼֳ ֳ ttֳ 88ֳ ƶֳ èֳ 㲩ֳ ̫ ֳ ΰײ кׯֳ ֳ 007ֳ VWIN|ֳ 첩ֳ ˼ֳ ֳ ֳַ ֳ 婷ֳ ϲֳ ceoֳ ŷ88ֳ ˹ ֳ ΰֳ ٲֳ ֳ kkֳ ֳ ֳ ֳ ֳ Ӣʹֳ ʥɳֳ Ҧֳ ʼҽֳ ֳ ͳֳ ֳ ׽ֳ ֳ ʱʱֳ ͵ֳ һֳ ֳ ϲֳ ֳ ֳ Ůֳ ֳ JJֳ Ǯֳ ϻʹֳ ֳ 518ֳ ֱֳ 󶼻ֳ ֳ 챦ʯֳ 㷢ֳ 󸻺ֳ ʮֳ Ԫֳ ֳ ֳ ֳ Ϻֳ ֳ ͬ˳ֳ άֳ ʿֳ ֳ ֳ ݱֳ Ħɸֳ ԭֳ ֳ ʱֳ һͲֳ īֳ ֳ Źֳ ֳ ¡ֳ ֳ ֳ ֳ ֳ °ֳ ÷ֳ ֳ ʮֳ bet365ֳ bet365ֳ Ĺֳ ֳ ʢֳ չֳ 첩ֳ ½ɳֳ ״Ԫֳ ˽ֳ ֳ̫ 988ֳ Τ Ҽ 888 ֳ ֳ BBOSֳ